Získejte finanční bonus za založení účtu od mBank

Získejte finanční bonus za založení účtu od mBank

Plánujete si založit nový účet a hledáte, který bude nejvýhodnější? Osobní účet bez poplatků od mBank se vám vyplatí. Navíc při splnění jednoduchých podmínek dostanete finanční bonus za založení účtu. Zjistěte, jaké další výhody vám osobní účet, včetně pohodlné mobilní aplikace přinese.

Založte si osobní účet a využívejte výhody naplno

Vadí vám poplatky spojené se správou účtu? S osobním účtem mBank budete mít zdarma nejen založení, ale také vedení účtu. Také se vyhnete poplatkům za výběr z bankomatu, pokud zvolíte částku aspoň 1500 korun. Velkou výhodou je, že takto bez poplatků můžete vybírat ze všech bankomatů u nás i v zahraničí.

Zdarma jsou také všechny druhy odchozích a příchozích plateb v České republice a příchozí a odchozí platby SEPA v eurech. Využít můžete i chytrého mSpoření, které vám s každou platbou ukládá zvolenou částku (procento z platby, zaokrouhlení nebo pevnou částku) až na osm cílů. Spoření se zhodnocuje úrokovou sazbou 0,4 % za rok. Spolu s mKontem můžete dostat platební kartu, stačí si o ni požádat při zakládání účtu nebo i dodatečně.

Mobilní aplikace vám umožní přístup do účtu odkudkoli

K osobnímu účtu si můžete stáhnout aplikaci mBank do svého smratphonu a zjednodušit si celé bankovnictví. Nabízí snadné a bezpečné přihlášení pomocí biometrických údajů (otiskem prstu, skenem obličeje nebo sítnice). Vaše transakce jsou díky ní jednoduší s funkcí mKlíč. Stačí na něj kliknout při platbách a nemusíte zadávat dlouhé kódy z SMS zpráv. Snadno v aplikaci také změníte limity na vaší platební kartě nebo ji můžete dočasně zablokovat.

Mobilní aplikace je přehledná a díky funkci Moje výdaje budete mít vždy přehled o všech svých platbách. Dokáže vás taky bezplatně upozornit na aktuální transakce na účtu a samozřejmostí jsou jednoduché platby pomocí naskenování QR kódu. Navíc zobrazuje číslo vaší platební karty, takže při každém nákupu na internetu nemusíte hledat v peněžence.

Získejte bonus za založení účtu až 1500 korun

Pro nové klienty má mBanka odměnu za založení účtu, a to až do konce září 2021 (nebo vyčerpání hranice 6000 nových účtů mKonto). Důležité je vyplnit promo kód „léto“ při vyplňování žádosti přes tento odkaz. Akce se týká jen nových klientů a odměnu nedostanou ani ti, kdo měli u mBank účet od 1.8.2020 do 31.7.2021.

Bonus za založení účtu se pak dělí na dvě části. První finanční odměnu 500 korun dostanete, když si do 15 dnů nainstalujete a spárujete mobilní aplikaci se svým novým účtem. Druhý peněžitý bonus 1000 korun dostanete, když do dvou měsíců (60 dnů) od založení účtu provedete aspoň tři transakce v celkové hodnotě aspoň 1000 korun.

Zde si založte nový bankovní účet ještě dnes!

Photo by Josh Appel on Unsplash