Založte si zdarma on-line U konto v UniCredit Bank a získejte 5000 Kč voucher na nákup v Nike Prague

u konto unicredit bank zdarma

UniCredit Bank nabízí novým klientům v mimořádné akci 5000 Kč za založení běžného účtu. Založte si nový běžný účet U konto on-line a jako bonus získáte voucher na libovolný nákup nové kolekce Nike v obchodě Nike Prague.

UniCredit Bank působí na tuzemském trhu od 5.listopadu 2007. Vznikla spojením dvou baknovních domů HVB Bank a Živnostenské banky. UniCredit Bank nabízí svoje služby pro privátní, firemní i retailovou klientelu.

Získejte 5000 Kč od UniCredit Bank na nákup Nike

3 jednoduché kroky:

  1. Založte si U konto on-line ZDE
  2. Na nově založené konto si nechte zasílat výplatu v minimální výši 30.000 Kč
  3. Po první připsané výplatě obdržíte e-mailem voucher na nákup v e-shopu nebo v kamenné prodejně Nike Prague v hodnotě 5000 Kč na vámi vybraný produkt

Proč si založit U konto v UniCredit Bank?

S U kontem neplatíte žádné bankovní poplatky, stejně tak se vás netýkají žádné poplatky za výběr hotovosti z bankomatů ostatních bank v tuzemsku i v zahraničí.

Platební karta VISA pro korunový i cizoměnový účet s neomezeným použitím, Apple Pay a Google Pay jsou dnes již prakticky samozřejmostí.

Výběry z bankomatů po celém světě zdarma. Možnost využití vkladových bankomatů UniCredit Bank pro vklad hotovosti, změna PIN nebo aktivace nové platební karty taktéž zdarma.

U-šetřete, využijte slevy a odměny na nákup u více než 150 obchodníků po celé ČR během celého roku.

Online Banking, bezpečné internetové bankovnictví s klíčem v mobilu, my unicredit banking. Na jednom místě najdete kompletní transakční historii, budete mít vždy přehled o pohybech na účtu, platebních kartách i cenných papírech.

Smart Banking, bezpečná a přehledná mobilní aplikace s autorizací pomocí otisku prstu nebo Face ID. V aplikaci najdete i Smart klíč pro snadné a pohodlné ovládání Online Bankingu a díky funkci Fast Check máte možnost okamžitého zjištění zůstatku U konta.

Rezerva na účtu, kontokorent je volitelnou možností, jak získat rezervu pro vaše budoucí nákupy.

Bližší informace o UniCredit Bank a podrobných podmínkách akce naleznete zde.

Foto: www.unicreditbank.cz


Scroll to Top