Ubytování s výhledem na panorama švýcarských Alp

Ubytování s výhledem na panorama švýcarských Alp

Investoři Null Stern Hotel otevírají sedm Zero Real Estate hotelových apartmánů ve východním Švýcarsku a Lichtenštejnsku rozšířili nabídku pro ubytování s výhledem na panorama švýcarských Alp.

Null Stern Hotel

Před čtyřmi lety investoři „Null Stern – jedinou hvězdou jste vy“ otevřeli pro hotelové hosty v údolí Safiental svůj první hotelový apartmán. Jak již sám název Null Stern Hotel napovídá, kdy by snad očekával útulný hotelový pokoj s mramorovou koupelnou a drahým kobercem bude nejspíše zklamán.
Netradiční hotel, který nabízí pro přespání pod širým nebem již od roku 2016 pouze manželskou postel s kvalitní zdravotní matrací a lamelovým roštem.
Ve svém „hotelovém apartmánu“ nenajdete nic jiného, než velkou manželskou postel postavenou na dlažbě, dva noční stolky a čerstvý alpský vzduch. To je vše, co původní Null Stern Hotel ve nadmořské výšce 1.970 metrů nabídl.

Nyní se původní koncept rozšiřuje do dalších šesti turistických destinací ve východním Švýcarsku a Lichtenštejnském knížectví. Za tímto projektem stojí konceptoví umělci Frank a Patrik Riklin, Atelier für Sonderaufgaben a hotelový profesionál Daniel Charbonnier, Minds in Motion SA. Spojují umění a cestovní ruch, aby posouvali hranice nemovitostí a možnosti ubytování a přitom se zaměřují na přehodnocení významu skutečného luxusu v hotelovém průmyslu.

Pod značkou Zero Real Estate bude 1. července otevřeno sedm nových hotelových apartmánů bez zdí nebo střechy. Rezervace lze provést od čtvrtka 4. června na www.zerorealestate.ch . Přenocování v některém z hotelových apartmá Zero Real Estate včetně služeb majordoma vyjde hosty na 295 CHF.
Švýcarská krajina se stane tapetou hotelové místnosti a hvězdná obloha jejím živým stropem. To byla původní vize „Null Stern – jedinou hvězdou jste vy“, který zakladatelé dovedli k úplné dokonalosti.

Pod hvězdami – perfektní únik před Covid-19

Hotelová apartmá Zero Real Estate bez zdí nebo střechy odpovídají současným požadavkům dnešních cestovatelů i pokud jde o hygienická a bezpečnostní opatření. „V letošním roce jsme více než kdy jindy viděli, že hosté hledají zastrčená místa. Všechna hotelová apartmá Zero Real Estate nabízejí služby na míru v ničím nerušeném prostředí s pečlivou péčí o hygienu“, říká profesionál hotelu Daniel Charbonnier. Potřeba čerstvého vzduchu, přírody a prostoru je navíc obzvláště velká po období domácího vězení. „Můžete očekávat, že sedm nových hotelových apartmá bude patřit k nejlépe větraným hotelovým pokojům na světě,“ říkají umělci Frank a Patrik Riklin.

Moderní majordomus – motýlek, kouzlo a fantazie

Moderní Butler nebo také majordomus ztělesňuje podstatu ducha Zero Real Estate: lidé, kteří pečují o lidi. Moderní Butler se zrodil spojením klasického světa pohostinství, jak to reflektují bílé rukavice, černý motýlek a bílá košile. A uměleckého světa, který poskytuje svobodu být netradiční a kreativní při plnění hlavní povinnosti zaměřit se pouze na hosta. I to je součástí ubytování s výhledem na panorama švýcarských Alp.
Tuto klíčovou roli hrají členové místní komunity, kteří absolvovali jedinečný a náročný výcvik, jako je procvičování přepravy podnosů po strmých svazích, stlaní postelí ve větrném počasí a skákání přes vodní toky.
Hotelová služba, zahrnuje uvítání, doprovod je do vašeho apartmá, nabídne uvítací nápoj z místního regionu a podávání snídaně až do postele.
V případě nepříznivého počasí může poskytnou alternativní ubytování v hotelu, alpskou chatu nebo starý statek. „Představivost je nejlepším přítelem komorníka,“ říkají bratří Riklinové.

Sedm hotelových apartmánů Zero Real Estate pro rok 2020

St.Gallen – Lake Constance

RUEBET SUITE (484 m n.m.)

Apartmá Zero Real Estate se nachází ve vinici Steinig Tisch s výhledem na údolí St. Gallen Rhine a vrchy Appenzell. Žena Modern Butlers pracuje během dne ve vinařství. Alternativní ubytování v případě nepříznivého počasí je vzdálené 200 metrů.

St.Gallen-Lake Constance
St.Gallen – Lake Constance

Rekreační oblast Heidiland

LÜSIS SUITE (1300 m n.m.)

Hotelové apartmá Zero Real Estate se nachází na vysoké náhorní plošině s výhledem na jezero Walen, Glarusské Alpy a Sarganserland. Tým Modern Butler se skládá z matky a dcery, kteří také pracují v horském hostinci Lüsis. Alternativní ubytování v případě nepříznivého počasí je vzdálené 150 metrů.

Holiday region Heidiland
Rekreační oblast Heidiland

Appenzellerland AR

SÄNTIS SUITE (986 m n.m.)

Hotelové apartmá Zero Real Estate se nachází na horské stezce s výhledem na Alpstein a vrchol hory Säntis. Výhodou tohoto apartmá je to, že se dá otáčet všemi směry. Alternativní ubytování v případě nepříznivého počasí je vzdálené 200 metrů.

Ubytování s výhledem na panorama švýcarských Alp
Appenzellerland

Lichtenštejnsko

PRINCESS SUITE (457 m n.m.)

Hotelové apartmá Zero Real Estate se nachází před horou Drei Schwestern s nádherným výhledem na Rakousko a Švýcarsko. Alternativní ubytování v případě nepříznivého počasí je vzdálené 200 metrů.

PRINCESS SUITE Liechtenstein
Princess Suite

Schaffhauserland

SCHAFFHAUSERLAND-SUITE (403 m n.m.)

Hotelové apartmá Zero Real Estate se nachází nad vinicí uprostřed louky s výhledem na okouzlující a malebnou venkovskou krajinu. Moderní Butlers jsou vášniví hoteliéři. Alternativní ubytování v případě nepříznivého počasí je vzdálené 50 metrů.

Schaffhauserland
Schaffhauserland

Thurgau

HOHLENSTEIN SUITE (900 m n.m.)

Hotelové apartmá Zero Real Estate se nachází na jedné z krásných alpských louk, v nejvzdálenějším rohu Thurgau, s úžasným výhledem z Tannzapfenlandu na Alpstein. Moderní Butlers jsou z ekologické farmy. Alternativní ubytování v případě nepříznivého počasí je 250 metrů daleko.

Thurgau
Thurgau

Toggenburg

BURST SUITE (1220 m n.m.)

Hotelové apartmá Zero Real Estate se nachází na svahu s výhledem na úchvatný Churfirsten, Alpstein a údolí Rýna. Moderní Butlers jsou agroturistický pár. Alternativní ubytování v případě nepříznivého počasí je vzdálené 150 metrů.

Toggenburg
Toggenburg

Foto: www.zerorealestate.ch


Scroll to Top