Menu Zavřeno

Sportovní kanál Sky Sport News HD začal vysílat zdarma

Sportovní kanál Sky Sport News HD začal vysílat zdarma

Sportovní kanál Sky Sport News HD se dnes 1.12.2016 od 7:00 zařadil mezi satelitní televizní stanice vysílané volně (FTA). Je to dobrá zpráva zvláště pro všechny sportovní fanoušky!

Doposud byl kanál Sky Sport News HD vysílán kódovaně a mohl být sledován pouze v rámci předplatného v balíčku Sky Deutschland. Nyní se situace mění.

Champions League Bayern München

* Foto: reporter.com / Flickr

Sportovní kanál lze od dnešního dne přijímat na svém televizoru zdarma přes satelit i kabel. Bez předplatného balíčku Sky lze sledovat i on-line zpravodajství a sportovní akce. Pevné jádro nabídky tvoří sportovní akce jako jsou fotbal, box, tenis, golf, házená a formule 1, přičemž důraz je jednoznačně na fotbal.

Kanál Sky Sport News HD nabídne zítra 2.12.2016 od 20:30 výjimečně přímý přenos zápasu fotbalové Bundesligy mezi 1. FSV Mainz 05 a Bayern München.
Kromě zápasů Bundesligy by měly vysílány rovněž zápasy Champions League a Europa League. Pro fanoušky tedy vybrané fotbalové zápasy z nejvyšších evropských soutěží.

Více než jen živé přenosy

Sportovní nadšenci si mohou těšit také na dokumenty o sportovcích a sportovních akcích. Takové programové schéma bude v HD kvalitě přenášeno přímo do vašeho obývacího pokoje. Pokud již máte doma televizní přijímač, který umožňuje příjem obrazu s vysokým rozlišením, můžete se těšit na vynikající kvalitu bez dodatečných nákladů.

Technické parametry

Sky Sport News HD naladíte na svém satelitním přijímači na družici Astra (19,2°E), freq. 12,304 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 9/10, DVB-S2/QPSK

* Zdroj: sky.de / Foto: mmisoft / pixabay