Menu Zavřeno

Null Stern Hotel. Hotel s otevřeným výhledem na panorama švýcarských Alp

Null Stern Hotel. Hotel s otevřeným výhledem na panorama švýcarských Alp

Jak již sám název Null Stern Hotel napovídá, kdy by snad očekával útulný hotelový pokoj s mramorovou koupelnou a drahým kobercem bude zaskočen.
 Netradiční hotel, který nabízí k přespání pod širým nebem pouze manželskou postel s kvalitní zdravotní matrací a lamelovým roštem.

Ve svém „hotelovém pokoji“ nenajdete nic jiného, než velkou manželskou postel postavenou na dlažbě, dva noční stolky a čerstvý alpský vzduch. To je vše, co Null Stern Hotel ve výšce 1 970 metrů nad mořem nabízí. Hotel je v provozu od jara do podzimu, v případě nepříznivého počasí vám bude ale pobyt zrušen.

Švýcarská rarita je do konce letošního ruku beznadějně vyprodána a na příští rok čeká zájemce o přespání na čerstvém vzduchu čekací listina. Za cenu 250 CHF můžete očekávat služby vlastního komorníka, uvítací drink a snídaňový servis. Každému hostu je podáván tradiční švýcarský třešňový likér Röteli a místní klobásky.

Veřejně přístupná toaleta a koupelna se od hotelu bez zdí, střechy a nábytku nachází asi 10 minut chůze. Spoluautorem netradičního hotelového konceptu je Daniel Charbonnie.

Null Stern Hotel - postel pod širým nebem

Spánek pod širým nebem bez zdí, bez běžného zařízení, bez střechy v novém švýcarském minimalistické hotelu Null Stern Hotel.

Hotel s nezapomenutelnou atmosférou Null Stern Hotel

Není tu wifi, nejsou tam zdi, není tam koupelna, není tam střecha. Je tam jen kvalitní manželská postel s lamelovým roštem a zdravotní matrací, dva noční stolky a lampičky. Kolem je jen nefalšovaná švýcarská příroda.

netradiční hotel Null Stern Hotel

Hosté mají po ruce komorníka, který jim přinese jídlo a pití až do postele.

snídaně do postele Null Stern Hotel

Na zahřátí se podává tradiční švýcarský třešňový likér Röteli a místní klobásky jsou připraveny pro každého hosta hotelu.

* Foto: Atelier für Sonderaufgaben / Null Stern Hotel