Nový iPad 2019 ve dvou velikostech

iPad 2019

Apple představil nový iPad 2019 ve dvou velikostech

Společnost Apple představila prostřednictvím tiskové zprávy minulý týden dva zbrusu nové iPady. 10,5 palcový iPad Air 3. generace a po několika letech aktualizoval kalifornská společnost i iPad mini 5. generace s úholpříčkou 7,9 palce.

Najde si některý nový iPad 2019 cestu i k vám?

Oba dva přístroje pohání stejné procesory A12 Bionic s 64 bitovou architekturou Neutrál Engine a pohybovými koprocesorem M12, které jsou například i v nejnovějších iPhonech XS a XR a zjistí tak plynulý chod na dlouhou dobu.

Apple na svých webových stránkách slibuje až 10 ti hodinovou výdrž baterie na sledování videa, poslech hudby nebo prohlížení webu. Zabezpečení iPadů obstarává Touch ID v tlačítko Homme Button.

iPad 2019-Air-with-Smart-Keyboard-Apple-Pencil
New-iPad-Mini-Apple-Pencil-with-hands-drawing
New-iPad-Mini-and-supports-Apple-Pencil

Foto: www.apple.com

Na obou nových iPadech můžete využívat podporu Apple Pencil první generace, která bohužel nepodporuje magnetické nabíjení. Retina displeje jsou pravděpodobně pro Apple již samozřejmostí a osazují je nyní do všech nových přístroj uváděných na světový trh.

Tablety mají ve své základní výbavě celou řadu aplikací přímou od Apple. Pokud už nějaké jablečné zařízení vlastníte, jistě oceníte dokonalé propojení díky iCloudu. iOS systém je tradičně pravidelně aktualizován, navíc je rychlý a bezpečný.

V okamžiku zahájení prodeje je cena iPadu Air s 10,5 palcovou úhopříčkou, jemným retina displejem, čipem A12 Bionic a 64 GB interním úložištěm stanovena na 14.490 Kč.

Za nový iPad mini s 9,7 palcovým retina displejem, procesorem A12 Bionic a 64 GB variantou interního úložiště zaplatíte 11.490 Kč.

Oba nové iPady 2019 budou prodávány ve třech barevných variantách, stříbrné, zlaté a vesmírně šedé. Objednávat můžete u autorizovaného prodejce alza.cz z pohodlí vašeho domova.