Kompletní Twisto recenze plus Twisto promo kod na bonus 300 Kč

Kompletní recenze na službu Twisto s bonusem 200 Kč

Vaše nákupy jsou s Twistem jednodušší a výhodnější

Zaplatit za nákup až po odzkoušení zboží, využít cashback a mít přehled o svých výdajích – nejen to nabízí služba Twisto. Řadí se do kategorie takzvaného fintechu, který kombinuje finanční a technologické služby. Jestli chcete vědět, jak služba funguje, jaké přináší nakupujícím výhody a pro koho je vhodná, pokračujte ve čtení této recenze na službu Twisto.

K čemu je služba Twisto dobrá?

Twisto využijí všichni, kdo rádi nakupují nejen na internetu a chtějí výhody navíc. Při registraci zadejte TWISTO promo kód: BHZMAX a získejte navíc speciální bonus 300 Kč. Díky tomu, že zákazník Twista nemusí zadávat citlivé informace do každého e-shopu zvlášť, zajišťuje služba bezpečné platby. Také má vše na jednom místě a lépe se ve svých nákupech zorientuje. V kombinaci s odloženou platbou tak jde v případě Twista o pohodlný a bezpečný způsob, jak si prohlédnout, vyzkoušet nebo ověřit kvalitu zboží, které se z fotek v online obchodech takto zkontrolovat nedá.

„Získejte mimořádný bonus 300 Kč na nákupy registrací přes tento odkaz“

Jak Twisto vzniklo a kdo za ním stojí?

Službu Twisto rozjeli Češi jako start-up v roce 2013. Zatímco v zahraniční byla služba odložené platby běžnou záležitostí, na českém trhu nic takového nefungovalo. V současné době toho nabízí mnohem víc, protože na vývoji služby pořád pracují. Z Twista je tak nyní úspěšná firma, která má přes milion zákazníků a kanceláře v Praze a po expanzi na polský trh i ve Varšavě.

Výhody odložené platby prostřednictvím Twista se dají využít i bez registrace

Pro nákupy v partnerských online obchodech této služby je možné odloženou platbu využít i bez registrace. A jak platit Twistem? Díky tlačítku Twisto Pay v e-shopech přijde zákazníkovi domů zboží bez toho, aby musel zaplatit dopředu nebo ihned při převzetí. K nákupu přiloží e-shop fakturu se splatností do 14 dnů. V této lhůtě si tak může nakupující zboží v klidu vyzkoušet a rozmyslet se, jestli si ho nechá a zaplatí za něj.

Zákazníci si platby za e-shopové zboží odloží až o 45 dní

Stejně to funguje u zákazníků, kteří mají svůj Twisto účet, ale s výhodami navíc. Oproti neregistrovaným se doba úhrady zvyšuje až na 45 dní. Platbu je potřeba zaplatit na začátku následujícího měsíce, jinak kromě této sumy nabíhají smluvní pokuty. Společnost se těmto situacím snaží předcházet a své zákazníky informuje o tom, že se blíží termín splatnosti. Má i oddělení, které se vzniklou platební neschopnost snaží vstřícně vyřešit. Důležité je ozvat se co nejdřív.

Platbu za větší nákupy si zákazníci můžou rozložit do dvou druhů splátek

Pokud zákazník kupuje dražší věc nebo potřebuje svou hotovost na jiné věci, může využít Twisto splátky. U všech plateb nad 1500 jde využít splátky, které se dají rozložit až do 12 měsíců. Tato služba je dobrá i v případě, kdy je potřeba využít ji zpětně. Například, když přijdou nečekané výdaje – je možné ji využít do 30 dnů od nákupu zboží. Následující měsíc začne zákazník splácet aspoň 10 % půjčené částky. Je ale potřeba počítat s úroky, jejichž výše závisí na době splátek i půjčené částce. Za předčasně splacenou splátku se nic navíc nehradí.

Druhou možností je Twisto nákup na třetiny, při kterém se zákazníci vyhnou úrokům. Stejně jako v předchozím případě se vztahuje na platby v hodnotě nad 1500 korun. U vybraných e-shopů z několika odvětví (obuv a oblečení, zařízení domácnosti, zboží pro volnočasové aktivity a další) si zákazník rozloží platbu do tří měsíců. Důležité je, aby zákazník tuto platbu zahájil už z mobilní aplikace Twisto nebo webového rozhraní, kde si také ze spolupracujících e-shopů může vybrat.

S Twisto kartou za nákupy online i v kamenných provozovnách

Po registraci do svého účtu si může zákazník zařídit virtuální Twisto kartu. Je zdarma a nikdo k ní nemá přístup, protože se k ní dá dostat jen po přihlášení do uživatelského účtu. Hodí se například pro nákupy na e-shopu, kde nechce nakupující zadávat údaje karty ze své banky. Navíc přiřazením virtuální karty k placeným tarifům Twista se otevírá možnost nakupovat přes Apple Pay nebo Google Pay.

Pro placené tarify je dostupná i fyzická Twisto karta. Zaručuje bezpečné nákupy na internetu, protože její bezpečnostní kód, který bývá vyžadovaný pro potvrzení nákupu, najde uživatel v aplikaci nebo ve svém účtu. Kromě online nákupů je výborná i na bezkontaktní nákupy. Karta slouží ale jen k uhrazení nákupů, proto se z ní peníze vybrat nedají.

Moderní vychytávky pro snadnější nákup

Nákup přes Twisto je díky využívání moderních technologií čím dál propracovanější, a proto se u nich na chvíli zastavíme. Registrovaní zákazníci mají ve svém účtu přístup k výpisu svých nákupů, které jsou pro větší přehlednost rozdělené do kategorií. Kromě toho mohou využívat i další funkce:

  • Webové rozhraní

Webové stránky i vnitřní rozhraní pro přihlášeného uživatele je uspořádané tak, že se tu uživatel intuitivně orientuje. Z jednotlivých sekcí, které jsou přehledně rozdělené do dalších oddílů, se vždy může dostat do rozšířené nápovědy. Také na sekci FAQ (nejčastěji kladených otázek) je vidět, že je sestavená na základě práce se zákazníky.

  • Twisto mobilní aplikace

I mobilní aplikace je pro uživatele velmi dobře přehledná. Kromě toho, co daný člověk nakoupil, umí také na mapě ukázat, v jakém obchodě to bylo. Aplikace je vybavená zabezpečením, jako je přihlášení přes otisk prstu (zatím pro iOS). Umožňuje zablokování a odblokování Twisto karty. Aplikaci můžou využívat i uživatelé bez Twisto účtu, kteří si tu zkontrolují, kdy jim končí splatnost nákupů přes Twisto Pay.

  • Funkce Twisto Snap

Z angličtiny se dá „snap“ přeložit jako „momentka“. A přesně to uživatel se svým účtem udělá – zachytí momentku platby a o zbytek se postará Twisto. Není potřeba každou fakturu nebo složenku zadávat zvlášť ve svém bankovním účtu, ale může se nahrát do účtu uživatele nebo poslat na speciální e-mail Twista (plati@twisto.cz). Platba za ně se hradí najednou v nejbližším účtovacím období.

  • Funkce Twisto Split

Také název této funkce vychází z angličtiny, kde znamená „rozdělit“. Hodí se nejen při obědech s přáteli nebo kolegy, ale také vždy, když je potřeba zaplatit něco dohromady (jako je třeba společný dárek). Ideální je, když mají Twisto všichni zúčastnění, kteří vidí požadavek na společnou platbu ve své aplikaci. Ale i ostatním žádost přijde. Prostřednictvím SMS zprávy dostanou číslo účtu spolu s částkou. Poslané peníze se pak připíší do Twisto účtu. Lhůta na zaplacení je sedm dnů. Funkce je dostupná jen v placených tarifech.

Twisto cashback přidává další peníze zpět z nákupu

Twisto obchody budou výhodnější, se svými smluvními e-shopy má Twisto dohodnutý takzvaný cashback, tedy vrácení určitých procent z hodnoty nákupu zpátky na účet nakupujícího. Obvykle jde o e-shopy, které už nějaký cashback nabízí a s Twistem se tak ještě zvýší. Je ale potřeba myslet na to, že tento navýšený cashback získá zákazník jen tak, že se proklikne do obchodu ze stránek Twista. To má na webu aktualizovaný seznam obchodů, kde cashback zrovna nabízí. Po uskutečnění nákupu se připíšou kredity na Twisto účet a zákazník je může využít pro svůj následující nákup s Twistem.

Twisto funguje bezplatně, prémiové funkce nabízí zdarma k vyzkoušení na 3 měsíce

Základní funkce využívá každý zákazník bezplatně v tarifu online. Pro funkce Split, fyzickou kartu nebo platby přes Apple a Google Pay je nutný aspoň tarif Standard. Jestli se investice do rozšířených funkcí vyplatí, si může každý zákazník ověřit sám. Služba totiž nabízí vyzkoušet si Twisto tři měsíce zdarma. Při registraci zadejte promo kód Twisto: BHZMAX a získejte navíc speciální bonus 300 Kč. Nejvíc toho nabízí tarif Premium, který má navíc cestovní pojištění pro všechny členy domácnosti a zajištění nejlepšího kurzu pro nákupy v cizí měně. Je tak perfektním řešením pro všechny, kdo často cestují nebo nakupují v zahraničí.

„Získejte mimořádný bonus 300 Kč na nákupy registrací přes tento odkaz“

Foto: twisto.cz


Scroll to Top