Hledáte nejvhodnější spořící účet pro děti? mBank nabízí bankovní účet pro děti bez poplatků

spořicí účet

mBank nabízí bankovní účet pro děti a mládež do 18 let

Zvažujete založit svému synovi nebo dospívající dceři první plnohodnotné bankovní konto s platební kartou a přístupem k účtu v internetovém bankovnictví. mBank nabízí bezplatný bankovní účet pro děti a mládež do 18 let. Děti se naučí principy fungování banky v reálném životě a za vaší podpory bezpečně a hospodárně zacházet se svěřenými penězi.

mBank

mBank působí v České republice již od roku 2007. Klienti obsluhují své bankovní účty prostřednictvím intuitivního internetového bankovnictví nebo prostřednictvím telefonní linky. Pobočky mBank slouží klientů zejména jako poradenská místa. V současné době využívá bankovních služeb mBank více než půl milionu spokojených klientů.

Hledáte nejvhodnější spořící účet pro děti? mBank nabízí bankovní účet pro děti bez poplatků

Moderní doba si žádá zvládnutí ovládání bankovního konta přes internet, tak i prostřednictvím mobilní aplikace. Obě tyto varianty mBank ke všem svým účtům samozřejmě nabízí. Pryč jsou doby, kdy bylo nutné kvůli každé operaci s bankovním účtem navštívit příslušnou pobočku banky během jejich provozních hodin. Všechny platební příkazy, změny a informace jsou dnes plně k dispozici v internetovém bankovnictví a každý je hravě zvládne bez rozdílu věku.

Vedle běžného účtu je možné si ke každému běžnému účtu zřídit a pojmenovat spořicí obálky se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Každou obálku si můžete pojmenovat přesně podle přání, na které je určena. Ve svém bankovnictví můžete vidět, jak vám přibývají peníze na nový mobil, notebook, horské kolo nebo jakékoliv jiné přání.

Nyní si blíže představíme obě varianty mKonto pro děti a mládež z nabídky mBank.

Hledáte nejvhodnější spořící účet pro děti? mBank nabízí bankovní účet pro děti bez poplatků

* Foto: mBank

bankovní účet pro děti mKonto

Bankovní účet pro děti mKonto je určen pro děti ve věku od narození do 15 let. Účet zakládá zákonný zástupce na rodný list dítěte. Založení účtu probíhá on-line s dokončením a ověřením na pobočce mBank nebo kurýrem. Ke každému dětskému kontu máte možnost si založit až 4 spořicí obálky jako spořicí účty se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Dítě má možnost přesouvat peníze pouze v rámci svého běžného účtu a spořicích účtů a pasivně nahlížet na všechny své účty přes internet banking nebo mobilní aplikaci. Dětský účet zdarma můžete založit dítěti staršímu 8 let, pořídit lze též bezkontaktní platební kartu bez měsíčních poplatků s nastavitelným limitem plateb a možností 3 výběrů měsíčně z kteréhokoliv bankomatu v ČR zdarma. Zákonný zástupce má oprávnění na plnou správu dětského bankovního účtu mKonto. Po dosažení věku 15 let bude na pobočce mBank po předložení občanského průkazu změněn bankovní účet pro děti mKonto na mKonto #navlastnitriko.

mKonto #navlastnitriko

mKonto #navlastnitriko je bankovní účet pro teeneagery od 15 do 18 let bez možnosti sjednání jakéhokoliv úvěrového produktu. Stejně jako u dětského mKonta máte možnost si založit až 4 spořicí obálky jako spořicí účty se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Založení účtu probíhá on-line s dokončením a ověřením na pobočce mBank nebo kurýrem. Vydání a vedení vybrané platební karty je zdarma.

Na výběr je několik druhů platebních karet a vše bez poplatku. Bez poplatku jsou rovněž 3 výběry měsíčně z kteréhokoliv bankomatu v ČR. S bankovním účtem mKonto #navlastnitriko získáte samozřejmě plnohodnotné internetové bankovnictví. Další možností přístupu do banky můžete využít aplikace pro iOS, Android, Windows Phone.

mBank nabízí samozřejmě i otevření plnohodnotného bankovního účtu pro dospělé a podnikatele. Vedle běžného účtu si můžete založit také spořicí účet. Založení nového účtu je otázkou několika minut. O jeho výhodách najdete bližší informace na webových stránkách mBank.

Hledáte nejvhodnější spořící účet pro děti? mBank nabízí bankovní účet pro děti bez poplatků

Load More