Menu Zavřeno

Vyberte si to nejlepší svatební oznámení

KyoPrint

Máte-li v plánu svatbu s Vaším přítelem či přítelkyní? Tak to určitě nesmí pro Vaše hosty chybět svatební oznámení. Společnost Kyoprint.cz nabízí svatební oznámení hned z několika katalogů, s jejichž pomocí dokážete oznámit Vaši svatbu stylově. V katalogu naleznete opravdu originální svatební oznámení a pozvánky. Snadno si můžete určit parametry Vašeho oznámení. Záleží jen na tom, zda budete preferovat určitou cenu, kvalitu nebo rychlost tisku, na své si přijde zkrátka každý. V katalogu svatebních oznámení se nachází více jak 1000 druhů, existuje možnost dodání svatebního oznámení do 24 hodin, kde jsou i v ceně zahrnuty dopisní obálky. Firma nabízí samozřejmě výrobu oznámení na zakázku s možností zaslání vzorku. Nechte se inspirovat a prohlédněte si nová, oblíbená a nejprodávanější svatební oznámení.

svatební oznámení KioPrint

Jak si vybrat oznámení?

Stačí si vybrat typ svatebního oznámení a objednat online. V objednávce stačí jednoduše vyplnit údaje, vybrat si písmo, barvu, text a verš na svatební oznámení. Design oznámení si pak sami navrhnete případně v designeru. Po odeslání Vám bude zaslán do 2 pracovních dní e-mail s náhledem hotového svatebního oznámení. Pokud jste s finální úpravou spokojeni, tak vaše oznámení bude vyhotoveno do 8 pracovních dní.
V případě jakýchkoliv dotazů je samozřejmostí možnost konzultovat úpravu svatebních oznámení osobně nebo telefonicky, kde Vám rádi zaměstnanci pomohou vyřešit Váš problém.