Menu Zavřeno

Ubytování Zlín – U Johana


Ubytování Zlín – U Johana

Okrajová část města Zlína je neméně malebným úsekem na východě Moravy. Tato lokalita vás zve do vinařských sklípků, úrodných půd, restauračních, zařízeních a řady možností ubytování. Pokud člověk hledá něco opravdu exkluzivního, neměl by minout Restauraci U Johana.

u johana

Ubytování Zlín doslova sálá teplem rodinného krbu spojeného s tradicí a krajovým jídlem, nově podtrženým o světovou gastronomii. Výborná tu ovšem není jen kuchyně. Lidé se tu setkají s milým a vstřícným personálem, který nabídne i nocleh. Pro návštěvníky jsou připraveny antialergické přikrývky a zdravotní matrace.
Najdete zde perfektní kuchyni, ale také příjemné ubytování. Restaurace si získala věhlas v širokém okolí svou jedinečnou atmosférou a atraktivním pojetím spočívajícím v neustálém obměňování stylu.

Jednotlivé místnosti restaurace ubytování Zlín jsou totiž pravidelně měněny, takže jednou se ocitnete v zámeckém salonu, jindy v tradiční valašské chalupě nebo na venkovském rynku, případně v kupeckém voze atd. Proto je restaurace tak oblíbena a využívají ji jak jednotlivci a rodiny, tak i větší skupiny. Restaurace je vyhlášená, kde je možné vybírat z bohatého stolování v podobě několika chodů s možností vlastního výběru.