Menu Zavřeno

Stylové dárkové krabičky

Stylové dárkové krabičky

Obdarovat někoho blízkého v rodině, kolegu v práci nebo dlouholetého kamaráda znamená udělat dotyčnému radost. Při těchto slavnostních chvílích záleží na každém detailu, jen tak je pocit štěstí dokonalý.
Důležitou částí dárku je jeho obal. Pokud je darovaný předmět zabalený ve vkusném obalu, umocňuje obal i obsah. Nejčastěji se s různými dárkovými krabičkami můžeme setkat při darování šperků a celkově ozdob. Pokud se dárek uvnitř dárkové krabičky dokonale doplňují, vzniká unikátní spojení.

Dárkové krabičky z ručního papíru

V oblasti dárkových krabiček je velice populární materiál papír. Nejedná se ale o “obyčejný” papír. Na dárkové krabičky se nejčastěji používá vícevrstvá lepenka. Ta může být z různých druhů papíru, často to bývá papír recyklovaný, ruční papír nebo různé druhy lepených kartonů.
Dárkové krabičky z těchto materiálů mají několik výhod:

  • Většinou jsou z ekologicky nenáročných materiálů
  • Bývají velice designově a estetické vyvedené
  • Jsou lehké a skladné
  • Dají se použít vícekrát

Dárkové krabičky z kartonu můžou mít téměř libovolný tvar, záleží na fantazii výrobce. Mezi zajímavé dárkové krabičky můžeme zařadit také třeba kartonové obaly na víno, zajímavé papírové tašky nebo dárkové tubusy.

Obaly na víno z lepenky

Velice zajímavým druhem dárkových obalů jsou práce obaly na víno. Existuje celá řada různých velikostí, tvarů a materiálových řešení obalů na víno. Na jejich výrobu se nejčastěji požívá třívrstvá lepenka – lze na ni umístit také třeba firemní potisk.