Menu Zavřeno

Domácí pivovar Vraník


Domácí pivovar Vraník

Pivovar a penzion nabízí kompletní ubytování Zlín a restaurační služby v turisticky zajímavém, zatím málo poznaném místě Valašska. Nabízí posezení s nekuřáckým salónkem s počtem 30 míst a s výběrem teplé i studené kuchyně, pizzy a dalšími místními specialitami.

pivovar Vraník

Ubytování Zlín nabízí nespočet možností pro výlety v okolí, jakými jsou Vizovice, Valašsko, Zoo Lešná, dostihové závodiště Slušovice, Beskydy a další. Baťův kraj, jak se okolí kolem Zlína nazývá, nabízí možnosti vyrazit na okolní výlety do turisticky zajímavých míst Valašska, mezi které patří krajské město Zlín s mnoha památkami. Součástí hostince je také velký sál, který je určen pro různé rodinně, či společenské akce.
Jedná se o velmi příjemné místo, které je v letním období terasou spojeno se zahradou a dětským hřištěm. Kapacita sálu se pohybuje mezi 100 až 120 místy. Penzion Zlín disponuje i pokoji v podkroví jsou vybaveny klimatizací a pro hosty je k dispozici uzavřené hlídané parkoviště. Ceny za ubytování Zlín začínají již na 550 Kč a samozřejmostí je přikoupení přistýlky. Součástí hostince je také velký sál, který je určen pro různé rodinně, či společenské akce.