Menu Zavřeno

Bezdrátová sluchátka AirPods jdou do prodeje


Bezdrátová sluchátka AirPods jdou do prodeje

Bezdrátová sluchátka AirPods představil Apple na svém Keynote již začátkem září. Jejich prodej měl podle prvních informací začít v říjnu letošního roku, ale start jejich prodej Apple odložil. Důvod? Apple zřejmě nechtěl prodávat produkt, který není plně vyvinut a potřeboval více času, aby AirPods pro své zákazníky zcela dokončil a nabídl dokonalý výrobek.
 
Bezdrátová sluchátka AirPods jsou nyní konečně dokončeny a připraveny k distribuci k zákazníkům. Od úterý 13.12.2016 si můžete dlouho očekávanou novinku objednat sluchátka Apple  AirPods online. Ti, kteří si sluchátka objednají ihned, slibuje Apple jejich doručení ještě před Vánocemi. Podle tiskové zprávy od společnosti Apple by ve svých obchodech měly být k dispozici až od příštího týdne.
 
Nová bezdrátová sluchátka AirPods využívají pro přenos dat mezi mobilem, hodinek Apple Watch nebo jiným Apple zařízením s Bluetooth technologii. Apple AirPods lze díky přítomnosti vestavěným mikrofonům v každém sluchátku využít i v režimu handsfree. AirPods využívají výkonný čip W1 vlastní konstrukce, který  se stará o bezdrátové připojení, kvalitní zvuk a má i značný vliv na výdrž baterie.

nabíjecí pouzdro Apple AirPods

* Foto: Apple

Bezdrátová sluchátka AirPods jdou do prodeje

* Foto: Apple

Technická specifikace:

Na jedno nabití udává Apple 5 hodin poslechu. Zbrusu nový čip W1 z dílen Apple obsahuje pohybová a optická čidla, která automaticky ovládají zvuk a aktivují mikrofon. Sluchátkové pecky sami poznají, že si je uživatel dal do uší a začnou hrát. Po jejich vyjmutí z uší se automaticky vypnou. Nastavení sluchátek je velice jednoduché, aktivují se pouze jedním kliknutím, poté již zůstanou zapnuté.

Nabíjecí pouzdro potřebuje pouze 15 minut na nabití sluchátek pro další 3 hodiny provozu. Krabička je schopna bezdrátová sluchátka AirPods nabít celkem 4 krát. Tím získáte možnost prodloužení výdrže pro poslech na 24 hodin.

AirPods nabízí automatické propojení se všemi zařízeními Apple. Poslouchat můžete z iPhonu, Apple Watch, Ipadu nebo počítačů Mac. Je jedno, zda budete poslouchat hovory, hudbu nebo filmy.

Pro bezproblémové připojení je požadovaný systém iOS 10 nebo novější v případě telefonů iPhone a iPadu. Apple Watch  vyžaduje systém watchOS 3 a vyšší a konečně počítače MAC minimálně se systémem macOS Sierra.

V novém balení naleznete jeden pár bezdrátových sluchátek Apple AirPods, nabíjecí pouzdro a USB kabel s Lightning konektorem.
 
Bezdrátová sluchátka Apple Airpods můžete od autorizovaného prodejce objednávat přímo zde.

* Zdroj / Foto: Apple