Aplikace Serif Affinity na tři měsíce zdarma je zpět

serif affinity aplikace

Když se loni na jaře stal lockdown normou, měli jsme možnost vidět spoustu zajímavých a velkorysých nabídek kreativní komunity, od bezplatných zdrojů, až po nejrůznější softwarové slevy. Jedna z nejlepších nabídek pocházela od kreativního vývojáře softwaru Serif. Mnozí z nás znovu zasekli v lockdown a pandemie COVID-19 již téměř rok ovlivňuje nadále lidi po celém světě. Společnost Serif se proto znovu rozhodla spustit svůj balíček podpory pro rozvoj kreativity.

Společnost Serif opět nabízí prodlouženou tříměsíční zkušební verzi celé své sady Affinity

včetně Affinity Photo (jedné z nejlepších alternativ Photoshopu), Affinity Designer pro vektorovou grafiku a DTP studio Affinity Publisher. Pokud se rozhodnete tyto aplikace rovnou koupit, jsou nyní na oficiálním webu k dostání s 50% slevou. Jsou k dispozici verze pro Mac i Windows, každá za 650 Kč. Programy Affinity Photo a Affinity Designer jsou nyní rovněž k dostání v App Store s padesáti procentní slevou za 249 Kč. Nabídka akční slevy se týká i dalšího kreativního obsahu v podobě šablon a příplatkových nástrojů, jako jsou například štětce a nejrůznější fonty.

„Téměř rok pandemie COVID-19 nadále silně ovlivňuje lidi po celém světě, v neposlední řadě i tvůrčí komunitu“ říká Ashley Hewson, generální ředitel společnosti Serif, v tiskové zprávě. „Je smutné, že pandemie má i nadále vážný dopad. Od dnešního dne tedy opět nabízíme 90 denní bezplatnou zkušební verzi celé sady Affinity pro Mac a Windows pro kohokoli, kdo ji chce použít. I když jste zkušební verzi využili loni, můžete to udělat znovu.“

Sada Affinity plnohodnotně nahradí aplikace Adobe (Ilustator, Photoshop a InDesign) bez nutnosti nákladných měsíčních plateb. Aplikace Serif jsou již nyní optimalizovány pro nejnovější technologii M1 procesory, pohánějící nejnovější počítače Mac. Stojí za zvážení, že koupí těchto programů ušetříte do budoucna nemalé náklady za měsíční platby u konkurence. Na nejrůznějších webech po celém světě najdete mnoho tutoriálů pro snadné zvládnutí ovládání těchto programů.

Foto: Serif


Scroll to Top