Menu Zavřeno

Aktualizace Pokémon Go přinese nové denní bonusy

Aktualizace Pokémon Go přinese nové denní bonusy

Aktualizace Pokémon Go přinese nové funkce a hlavně denní bonusy po kterých hráči dlouho volali mají staré i nové lovce nalákat zpět.

Doby, kdy jste všude v ulicích viděli lidi lovící Pokémony s mobilem v ruce jsou dávno pryč. Nyní se zřídka kdy setkáte s hráčem, který má na svém smartphonu otevřenu aplikaci s charakteristickou mapou okolí. Že ze hry „Pokémon Go“ zmizeli houfně hráči není žádným tajemstvím.

Společnost Niantic zjistila, že hra potřebuje naléhavě nové funkce. S nově plánovanou aktualizací hry se má ale vše změnit. Tvůrci hry by v ulicích zase rádi viděli lidi, kteří budou denně hledat Larpase, Pikachu, a Eevee.

A zde jsou nové funkce:

  • Když chytíte pokémona každý den, obdržíte jako bonus 500 XP (zkušenosti) a 600 Stardust (hvězný prach)
  • Když chtíte alespoň jednoho pokémona každý den, sedm dní po sobě, získáte Super Bonus 2.000 XP a 2.400 Stardust.
  • Roztočení disku v pokéstopu znamená získání 500 XP a další nové potřebné předměty do hry.
  • Každodenní návštěva libovolného pokéstopu opět sedm po sobě vede k získání 2.000 XP a ještě většímu počtu věcí do hry.

Z denních bonusů budou mít největší profit zejména hráči, kteří dosáhli 20 úroveň hry a vyšší. Právě po dosažení 20 levelu je dosažení každého dalšího neuvěřitelné utrpení. Pokud ale získáte zkušenosti z lovu a předměty z pokéstopu každý den, neměla by to být snad tak velká dřina.

Nevýhodu ale nicméně nové funkce také mají. Nepočítá se zde kalendářní den. „Pokud v úterý chytíte pokémona v jakoukoli hodinu místního času, bude mít nárok na denní bonus ve středu až ve 12:00 místního času. Takže, pokud půjdete na lov zítra před polednem, máte jednoduše a prostě smůlu.

Smůlu mají ovšem i ti, kteří doufají v nové bonusu již nyní. Aktualizace Pokémon Go není momentálně ještě k dispozici. Společnost Niantic v tiskové zprávě o aktualizaci sděluje pouze: „Více bonusů, více zábavy! Denní bonusy již brzo …” Přesný termín není prozatím znám.

* Zdroj: Pokemongolive / * Foto: JD Hancock / Flickr

Legendární Super Mario Run se vrací na obrazovky mobilů

Zahájen provoz na nejkratší mezinárodní letecké lince na světě